5 Kasım Pazartesi

Tüm hafta sonu gibi Pazartesi gününü de oldukça duygusal hissederek, manevi konuları ve ailemizi ön plana alarak geçirebiliriz. Bugün mümkün olduğunca sevdiğiniz kişilerle olmanızı ve sevdiğiniz konularla ilgilenmenizi tavsiye ederim. Gün boyunca önemli karşılaşmalar yaşayabilir ve her şeyin çok kadersel aktığını hissedebilirsiniz. Öte yandan bugün gökyüzünde temel bir gösterge olmaması genellikle sakin, olaysız bir gün olabileceğini hissettiriyor. Önemli bir adım atmak, geleceğe yönelik karar vermek ve ilerlemeye çalışmak yerine duygularımızla baş başa ve biraz da kabuğumuzda kalmak daha faydalı olacaktır. Saat 21.40’tan itibaren 2,5 gün sürecek yeni bir gösterge başlıyor ve çok daha rahat, neşeli, canlı ve özgüvenli olabileceğimiz birkaç günün bizi beklediğini sembolize ediyor.

6 Kasım Salı

En zorlu açılardan birini uykudayken atlatıyor ve güne özgüven, canlılık, neşe ve kendimizi gösterme isteği ile başlıyoruz. Kendimizi yaratıcı olarak ifade etmek, anlaşma imzalamak, sunuş yapmak, yeni şeyler öğrenmek gibi konularda son derece şanslı bir gün olabilir. Ancak yarın geri gitmeye başlayacak iletişim gezegeninin bugün durmaya başladığını da hesaba katmak gerekir. Yani bu konularda gerçekleştireceğimiz girişimler umduğumuzdan daha geç hız alabilir. Akşam saatleri ise hem romantik hem de eğlenceli saatler vaad ediyor. Sevdiğimiz kişiyle zaman geçirmek ve sanatsal faaliyetlerde bulunmak başta olmak üzere her türlü organizasyon için çok uygun bir akşam. Saatler ilerledikçe rahatlık, iyimserlik, yeni fırsatlar yaratmak, geliştiğimizi hissetmek ve destek bulmak daha da kolay olabilir.

7 Kasım Çarşamba

Saat 01.03’te iletişim gezegeni Merkür geri hareketine başlayacak ve 27 Kasım’a kadar da bu durumunu sürdürecek. Bu günlerde kaygılanmalıyız ya da hiçbir şey yapmamalıyız mesajı kesinlikle yoktur. Hatta elimizdeki işleri tamamlamak, düzeltmek, düzenlemek için ve geçmişe yönelik temizlik yapmak için çok uygun zamanlardır. Bir süredir devam ettiğiniz bir eğitim varsa bunun üzerinde durmak, notları ve bilgileri derleyip toparlamak için de çok uygun olabilir. Birtakım seyahat planlarımızı gözden geçirmemizde fayda olabilir. Sabah erken saatlerde özellikle önemli kişiler ve otorite figürleriyle uzlaşmakta daha fazla zorlansak da, bugün genel olarak enerjimizi doğru yönlendirdiğimizi ve hedeflerimize ulaştığımızı hissedebiliriz. Saat 17.28 sonrasına önemli bir görüşme, tamamlanması gereken bir iş, atılması gereken kritik bir adım bırakmamalı ve sadece anın tadını çıkarmalıyız.

8 Kasım Perşembe

Saat 06.35’te 2,5 gün sürecek yeni bir gösterge başlıyor ve buna göre işlerimizi tekrar ön plana almak, gündelik rutinlerimizi düzene sokmak, daha titiz ve analitik olmak önceliklerimiz olacak. Sabahın erken saatlerinde dikkatimizi toplamakta ve kararlı davranmakta biraz zorlanabiliriz ancak öğlene doğru işleri daha fazla yoluna koyabilir, kendimizi güvene alabilir ve kolayca destek bulabiliriz. Öğleden sonra kısa bir süre için yine odaklanma güçlüğü yaşayabilir, duygularımızın sesiyle mantığımızın sesi arasında kalabilir ve endişelenebiliriz ancak akşama doğru kendimizi tekrar güçlü hissetmeye başlayabiliriz. Duygusal olarak önemli kişilerden destek aldığımızı hissetmek iyi gelebilir. Ayrıca yarın gerçekleşecek bir gösterge de kendisini bugünden belli etmeye başlayabilir. Buna göre ilişkiler ve finansal konular başta olmak üzere pek çok konuda yeni fırsatlar yakalayabilir, kendimizi şanslı hissedebiliriz.

9 Kasım Cuma

Bugün gökyüzünde iki şans göstergesi birbiriyle olumlu etkileşim kuruyor ve hepimiz için bazı fırsatlar, yeni ve olumlu gelişmeler vaad ediyor. Özellikle ilişkiler, ortaklıklar ve finansal konularda rahatlamamız mümkün. Sanatsal çalışmalar yapanlar için çok üretken bir gün olabilir. İyimserlik, keyif, inanç ve hayatın tadını çıkarmak bugün çok kolay olabilir. Sabah saatlerinde iyimserlikte aşırıya kaçmamız bile mümkün. Öğleden sonra bu coşku yerini daha sağlam ve güvenli bir iyimserliğe bırakabilir. Önemli kişilerden destek bulabilir, kendimizden ve hayatımızdan son derece memnun olabiliriz. Cuma gününün özellikle ikinci yarısını çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Gece yarısına doğru enerjiniz daha fazla yükselebilir ama gerginliklere ve ani tepkiler vermeye biraz daha açık olabiliriz. Sakin ve sabırlı olanlar için daha şanslı bir Cuma akşamı olacaktır.

10 Kasım Cumartesi

Saat 11.36’da 2,5 gün sürecek yeni bir gösterge başlıyor ve buna göre son derece sosyal bir hafta sonu bizi bekliyor. Bu saate kadar işlerin somut bir sonuca ulaşması çok mümkün olmayacağından koşulları zorlamamak gerekir. 11.36 sonrası kendimizi çok daha huzurlu ve keyifli hissetmeye başlayabiliriz. Eşimiz ya da arkadaşlarımızla bir arada olmak isteyebilir, çeşitli organizasyonlar yapabiliriz. Sanatla iç içe bir gün geçirmek de çok iyi bir fikir olabilir. İletişim gezegeni geri gidiyor olsa da bugün kendimizi ifade etmek, akıcı şekilde iletişim kurmak, yeni şeyler öğrenmek ve birbirimizi anlayabilmek için çok uygun olabilir. Akşam saatlerinde ani sürprizler, beklenmedik olaylar biraz huzursuzluk ve tepkisellik getirebilir. Gece yarısına doğru ise daha da fazla baskı altında hissedebiliriz kendimizi. Sakinliğimizi, keyfimizi korumaya ve dengede kalmaya özen göstermeliyiz. Herkesle iyi geçinmek, barışı ve huzuru korumak isteğimizi elden bırakmamalıyız.

11 Kasım Pazar

İyimserlik, rahatlık ve neşe içinde uyanmamız ve sabah saatlerinde kendimizi çok iyi hissediyor olmamız olası. Bugün eşimiz veya arkadaşlarımızla birlikte bizi geliştireceğine inandığımız herhangi bir seyahat ya da eğitim planı yapabilir, yeni deneyimlere açık olabiliriz. Akşamüstü saatlerinde keyfi, aşkı, uyumu ve eğlenceyi daha da artıran göstergeler söz konusu olacak. Pazar gününe mutlaka özel organizasyonlar koymanızı ve en muhteşem şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu arada bugün ruhsal aşkınlığı, sezgileri, maneviyatı ve ilham gücünü temsil eden gezegen 4 Haziran’dan beri süren geri gitme hareketini tamamlayıp ileri gitmeye başlıyor. Bu durumda hepimizin ruhsal açılım, ilham gücü ve sezgiler anlamında aylardır biriktirdiğimiz her şeyi paylaşma ve dışa vurma zamanı gelmiş olabilir. Bu konularda her şey çok daha rahat ve akıcı bir hal almaya başlayabilir. Ruhsal çalışma yapanlar, sularla ve sıvılarla ilgili sektörlerde çalışanlar ve özellikle dans, müzik, sinema, fotoğraf başta olmak üzere sanatla ilgilenenler için çok faydalı olabilecek bu gösterge, hepimiz için daha fazla empati, merhamet ve hoşgörü anlamı da taşıyor.