adidas, Swim&Beach Koleksiyonu ile plajlara canlı renklerin enerjisini, şıklığı ve rahatlığı getiriyor.Canlı renkleri ile göz alan koleksiyonu, çok çeşitli aksesuarlar, çantalar, şapkalar ve terlikler tamamlıyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Stella McCartney’nin çizgilerini taşıyan adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu ise sade ve modern bir tasarım anlayışı ile dikkat çekerken, şıklığından plajda da vazgeçemeyen kadınların tutkusu olacak. 

 Maviden yeşile, kırmızıdan pembeye çok çeşitli renklerin en güzel tonlarını yansıtırken çocukların da unutulmadığı koleksiyonda, siyah ve beyazın klasik havasından vazgeçemeyenleri sevindirecek tasarımlar da yer alıyor.

Hızlı kuruyan kumaş teknolojisi, adidas Swim&Beach Koleksiyonu’nun sunduğu konforun temelini oluşturuyor. Bu teknoloji ile üretilen bikini ve mayolar kadınların ve çocukların plaj giysileri içinde her zaman rahat olmalarını sağlıyor.

adidas Plaj Ürünleri için TIKLAYIN

Plajlara rahatlık ve şıklık adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu ile gelecek

adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu, dünyaca ünlü tasarımcı Stella McCartney’nin klasik çizgilerini taşıyor. McCartney’nin adidas koleksiyonlarında göze çarpan sade ve modern tasarım anlayışı bu koleksiyonuna da hakim. adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu, canlı renklerin uyum ve enerjisinden plajda da vazgeçmeyenlere, yazın gözdesi olarak alternatifler sunuyor.

adidas, yaz tatilini iple çekenleri, ihtiyaçlarına hitap eden Swim koleksiyonlarını görmek üzere, Mayıs ayı itibariyle adidas mağazaları ve yetkili satıcılarına davet ediyor.