D.ream; Zuma ve Roka gibi restoran markaları ile çok başarılı operasyonlar yürütmekte olan Azumi Group’ un hisselerinin yüzde ellisini alarak eşit ortak oldu. İngiltere’de kurulmuş olan ve on yıldır faaliyette bulunan Azumi Group bünyesinde halihazırda 6 farklı ülke ve şehirde 6 Zuma ve 3 Roka restoranı bulunuyor.

Zuma; Londra ve Hong Kong’ daki restoranlarından sonra İstanbul şubesini açmış, ardından markasını Dubai, Miami, Bangkok’a da taşımıştı.

Bu ortaklık sonrasında güçlerini birleştiren D.ream ve Azumi Group, Zuma ve Roka restoranlarını yeni uluslararası pazarlara açmak, yepyeni marka ve konseptler geliştirmek ve farklı coğrafyalarda çoğaltmak üzere işbirliği yapacaklar.

Bu ortaklık, uluslararası bilgi ve deneyimin D.ream vasıtasıyla Türkiye’ye getirilmesine de katkıda bulunacak. Günümüzde önemli turizm kentleri, içlerinde barındırdıkları tanınmış markalar ile ön plana çıkıyor. Bu anlamda D.ream uluslararası markaları Türkiye’ye getirip Türk turizmine hizmet ederken, Türk mutfağının uluslararası düzlemde hak ettiği yere gelmesine de çaba gösterecek.