Markanın internet sitesine yaptığı röportajda bir yaşındaki oğlu Benjamin’in hayatını nasıl değiştirdiğini anlatan Gisele, “İlk ay neredeyse hiç uyumadım. Sürekli bebeğim nefes alıyor mu diye düşünüyordum. Panik haldeydim. Annem birkaç ay hep yanımdaydı, bana çok yardım etti. Anne olmak gerçekten zor iş ama her şeye değiyor” diye itiraflarda bulunmuş.

GISELE BUNDCHEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Dünyanın en çok para kazanan ve birbirinden ünlü markaların yüzü olan modelin güzellik sırrı ise uyumaktan geçiyor. Akşam saat dokuz buçuk ile on arasında yatmak onun için çok önemli.

Söylediklerine göre Benjamin’in doğumuyla birlikte başlarda kendisine hiç odaklanamamış. Şimdilerde yeni yeni dengeyi tutturduğunu anlatıyor. Annelik felsefesi ise hazır: “Kendimi ne kadar iyi hissedersem, o kadar iyi anne olurum.”

Şu aralar memleketi Brazilya’nın efsane karnavalı Rio’da eğlenen Gisele Bündchen, modellik kariyerine de kaldığı yerden devam ediyor. H&M markasının yeni yüzü olarak kamera karşısına geçen 30 yaşındaki model, 70’lerden ilham alınan bir koleksiyonla çiçek çocuklar dönemine göz kırpıyor.

Kış uykusundan uyanışın müjdesini veren koleksiyon, vintage tarzı desenler, drape süveterler ve pastel tonlarda retro parıltılar sunuyor.

H&M, bu bahar da hem rahat hem de çok zarif. Uçucu elbiseler, şalvar pantolonlar, çiçekli desenleriyle bir hippi kreasoyunu ortaya koyuyor. Renk skalasında ise bebek pembesi, çimen yeşili, açık mavi ve şeftaliler göze çarpıyor.