17 farklı mutfak modeli, 8 farklı yüzey tipi, 29 çeşit kapak, 550 farklı modül ve aksesuar ile Vanucci, oldukça geniş ürün bir gamı sunuyor.

Geniş ürün portföyünü zengin aksesuar seçenekleriyle destekleyerek kullanıcıya yeni ve farklı bir yaşam tarzı vaat eden Vanucci, her zevke hitap edecek mutfaklara imza atıyor.

Zircone Bambu

Vanucci’nin ana koleksiyonunu; modern ve klasiğin buluşma noktası ‘Granato’, doğanın renklerini mutfağınıza taşıyan ‘Zircone’, mutfaklarda şık ve stil sahibi bir görünüm sunan ‘Platino’, estetik ve sadelikten vazgeçemeyenler için ‘Agata’ gibi, her zevke hitap eden modeller oluşturuyor.

Tasarım ve kalitesiyle fark yaratan Vanucci, hazır modellerinin yanı sıra ipek – mat lake, mat lake, parlak lake, kompakt laminant, laminant, cam, masif ve ahşap kaplamadan oluşan 8 farklı yüzey tipi, 29 çeşit kapak, 550 farklı modül ve aksesuar ile, mutfağında kendi tarzını yansıtmak isteyen tüketicilere farklı kombinasyonlar oluşturma imkanı sağlıyor.

Özgün mutfak tasarımlarıyla her boyuttaki mutfak için sayısız çözüm sunan Vanucci, mutfakları şık ve keyifli yaşam alanlarına dönüştürüyor.