Okulların açılmasıyla gün boyu birlikte birçok aktivitede yan yana olan çocuklar, bitler için en büyük hedef haline geliyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanan Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey, temiz veya kirli saça kolaylıkla bulaşabilen bitlere karşı 12 saatlik etkin koruma sağlıyor. 

Tüm yaz boyunca birbirini özleyen çocuklar okulların açılmasıyla birlikte kavuşuyor. Bu büyük kavuşmanın sonucunda daha çok vakit geçirmeye ve birbirleriyle temas içerisinde olmaya başlıyorlar. Yakın temasta bulunulan ortamlar, bitler için uygun bir zemin hazırlasa da Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey, çocuklara adeta bir koruma kalkanı oluşturuyor. 

Saç bitine karşı etkili ve güvenli koruma sağlayan, etkisi klinik olarak da kanıtlanan Paranit Repellent Baş Piti Kovucu Sprey, sahip olduğu 12 saatlik etkin koruması sayesinde bitleri çocuklardan uzak tutarak güvenli bir koruma sağlıyor. 

Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey, baş bitlerine karşı anında ve uzun süreli koruma sağlarken bit sorununun çözümüne destek oluyor.

Doğal bitki özlerinden oluşan içeriği ve yağsız formülü sayesinde durulama gerektirmeyen sprey, kolayca uygulanabiliyor. Günlük kullanımına uygun oluşu sayesinde çocuklar okula giderken rahatlıkla Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey sıkarak kendini koruma altına alabiliyor. Saç bitine karşı etkisi klinik olarak kanıtlanmış bu ürün, hemen başlayan ve 12 saate kadar süren etkili korumasıyla bitleri uzak tutmaya yardımcı oluyor.  *Biyositleri güvenli kullanınız ve kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.