Şehre bahar gelince miniklerin moda dünyası da şenlendi! Bahar modasının tüm renkleri diDeva ile miniklerin üzerinde şehre yayılıyor! Armani Junior, Burberry Kids, Crochette, Ferrari Kids, Chloe, K-Way, C.P. Company, Blauer, Harmont & Blaine, Ralph Lauren gibi markaların 2013 ilkbahar-yaz bebek ve çocuk koleksiyonu ürünlerinidiDeva.com’da bulabilirsiniz! Ayrıca rengarenk bebek ve çocuk kıyafetleriyle klasik İtalyan stilini yansıtan Fiorucci, Patrizia Pepe, Il Gufo ve Dirk Bikkembergs gibi pek çok markanın yeni sezon ürünlerini de diDeva.com’da bulabilirsiniz.

diDeva.com’un farklı markalardan özenle seçilmiş ilkbahar-yaz koleksiyonunda neon ve pastel renkler ile spor kesimlerin hakim olduğu cıvıl cıvıl bebek ve çocuk kıyafetleri bulunuyor!  Kız bebek ve çocuk kıyafetlerinde bu sezon floral desenli baharlık elbiseler, kısa şortlar ve pembe renk ön planda. Erkeklerde ise canlı maviler, kot ve keten gömlekler, denizci desenleri, kolları kıvrılmış hırka ve ceketler ile kıvrılmış paçalar ön plana çıkıyor.

Bonus,World, Axess, Maximum ve Card Finans kartlarına sıfır vade farkı ile 12 taksit imkanı sunan diDeva.com  bir tıkla dünya modasını kapınıza kadar getiriyor. “Türkiye’nin her yerine iki günde teslimat” garantisiyle alışveriş keyfi sunan di Deva’nın bahara özel indirim ve sürprizlerini de sosyal medyadant akip edebilirsiniz!

Şehirli çocukların bahar modası di Deva’dan sorulur!

www.dideva.com

facebook.com/diDevaFashion

twitter.com/diDevaFashion