Kapılarını açmasının hemen ardından bulunduğu bölgenin en çok tercih edilen düğün mekanı alternatiflerinin başında yerini alan otel, 2013 yılı içinde düğün yapacak çiftlere kına gecesi programını hediye ediyor.

 
2012 yılının son döneminde hizmet vermeye başlayan DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar Oteli, yeni evlenecek çiftlere sunduğu birbirinde özel düğün paketleriyle; unutulmazlığı, şıklığı, zarafeti ve kusursuzluğu tanımlıyor. 1 Nisan’dan itibaren 2013 yılı sonuna kadar DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar Oteli’nde düğün yapacak çiftlere, vazgeçilmez gelenek olan kına gecesi programı da otel tarafından hediye ediliyor… 
 
 
Hazırlıklar Profesyonel Ekibe Emanet
 
Dünya markası Hilton ayrıcalığı ile evlilik hayalini gerçekleştirmek isteyen çiftler için her ayrıntı ve seçenek otelin profesyonel ekibi tarafından eksiksiz olarak düşünülmüş durumda. 
 
Evlilik öncesi çiftlerin yaşamaya başladığı düğün telaşı ve stresi, DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar’ın profesyonel etkinlik yöneticileri tarafından keyif ve eğlenceye dönüşüyor.
 
Evlenecek çiftin istekleri çerçevesinde en küçük ayrıntıların bile özenle üzerinde durularak, kusursuz ve hayallerdeki düğünü yaşama imkanı DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar’ın deneyimli ve profesyonel ekibi tarafından hayata geçiriliyor.
 
Düğün öncesi, otelin hediyesi olan geleneksel eğlence, kına gecesi de bilinen eğlenceyi şık atmosferle buluşturuyor. 
 
 
Rüyalardaki Gibi…
 
Çiftin hayaline göre süslenen ve organize edilen balo salonundan sonra DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar’ın Türk Mutfağından, Dünya Mutfağına kadar alternatifli düğün menüleri, çiftin tercihine göre hazırlanıyor.
 
Düğün gününde de çiftin rahatı için her şeyi düşünen DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar’ın profesyonel ekibi; o muhteşem günde, gelin ve damat odasında son hazırlıklarını tamamlarken, muhteşem balo salonunda konuklarını Hilton kalitesi ile ağırlıyor. O sırada çift, onlar için özel hazırlanan düğün odasında, otelin usta şeflerinin ellerinden çıkan, birbirinden lezzetli yemekleri atıştırırken mutluluk ve heyecanlarını davetliler ile paylaşmayı bekliyor.
 
O an geldiğinde, otelin sunduğu fotoğraf ve görüntü kaydı hizmetleri ile bu mutlu dakikalar unutulmaz anıların arasına ekleniyor.
 
 
Eşsiz Manzaraya Sahip Balayı Süiti
 
Çiftin yeni hayatının ilk gününü de planlayan DoubleTree by Hilton İstanbul – Avcılar, eşsiz manzaraya sahip özel balayı süitinde çifti misafir ediyor.  Eşiyle geçireceği ilk sabahı da Ganos Restaurant’ta alacağı açık büfe kahvaltı ile taçlandırıyor.
 
Evliliğe adım atacak çiftler, hayatlarının bu en önemli gününü başta kendileri olmak üzere, sevdikleri ve konukları için de unutulmaz kılmak için, DoubleTree By Hilton İstanbul – Avcılar’ın büyüleyici atmosferine ve Hilton’da düğün yapmanın farkını yaşamaya davetli.