Türk hazır giyim sektörünün köklü markalarından Sarar, Anneler Günü’nü büyük bir coşkuyla karşılarken, kadın koleksiyonundaki yeni ürünleriyle de en güzel hediye seçeneklerini modaseverlerin beğenisine sunuyor. 

1944 yılında kurulduğu günden itibaren moda endüstrisine yön veren Sarar, 80 yıl önceki tutku ve kalite anlayışını sürdürürken, Anneler Günü’nü de en yeni ve en şık ürünleri ile karşılıyor. Bu özel günde anne ve anne adaylarına en güzel hediyeyi vermek isteyenlere Sarar kalitesi ve uzmanlığı ile hazırlanmış ürün seçkisi sunuluyor.

Anneler Günü’ne özel hazırlanan bu seçkide; takım elbiselerden, desenli elbise ve eteklere, klasik ve spor ceketlerden yüksek bel pantolonlara, keten gömleklerden eşarp ve şallara kadar kadın koleksiyonun en yeni ürünleri Sarar mağazaları ve sarar.com’da modaseverlerle buluşuyor. 

Sarar, ayrıca hem Mayıs ayı hem de Anneler Günü’ne özel olarak bir indirim kampanyası da başlatıyor. Kadın ilkbahar&yaz 2024 koleksiyonunda satın alınacak 1 adet ürüne %20, 2 adet ve üzeri ürüne ise sepette +%10 indirim uygulanıyor. 

“80 yıldır Sarar ailesine ışık tutan sevgi dolu annelerimize minnettarız.”

Sarar Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar: “Sarar Group olarak hayat yolculuğumuzun her anında karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlıklarıyla hep yanımızda olan, bizleri hayata hazırlayan, varlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü yürekten kutluyoruz. Anneler Günü, annelerimize olan minnetimizi ve sevgimizi gösterdiğimiz anlamlı bir gün. Bu özel günde, onlara değerli olduklarını hissettirmek ve hatırlatmak için güzel hediyeler vermenin önemine inanıyoruz. Sarar olarak biz de hazırladığımız seçkilerde en şık ve en güzel ürünlerimizi öne çıkarttık ve annelerimizin beğenisine sunduk. 80 yıldır Sarar ailesine ışık tutan sevgi dolu annelerimize minnettarız.” 

Sarar Hakkında

Türk hazır giyim sektörünün önemli markalarından Sarar, ticari faaliyetlerine 1944 yılında Eskişehir’de başlamıştır. Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı firma bugün; Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir-Kütahya yolu üzerindeki 185.000 metrekarelik alana kurulu Sarev Ev Tekstil ve Gömlek Fabrikası ile tekstil ve hazır giyim sektöründe üretimine devam etmektedir. Türkiye’de dört büyük üretim fabrikası ve 4.500 çalışanı, yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışan Sarar, günümüzde 11 ülkede 17 mağaza; Türkiye’de ise 42 şehirde 120’den fazla Sarar konseptli mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.